Podział punktów w meczu na szczycie

Siódma kolejka gier Darłowskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej stała pod znakiem pojedynku drużyn znajdujących się na czele ligowej tabeli - Błękitnych Stary Jarosław oraz Wieży II Postomino. Zawodnicy udowodnili, że nie przypadkiem walczą o wygranie ligi, ale końcowy rezultat (6:6) sprawił, że podział punktów stał się faktem i z takiego obrotu sprawy najbardziej cieszył się ... Blachotrapez, który po pewnej wygranej zrównał się punktami z ligową czołówką.

W siódmej kolejce zmierzyły się ze sobą:

El Balon 1 - 5 Blachotrapez

Bramki: Płuciennik (El Balon) - Bartkowiak x 3, Misiura Dariusz, Basałaj (Blachotrapez)

Pierwsze spotkanie 7 kolejki rozgrywek od pierwszych minut przebiegało pod pełną kontrolą drużyny Blachotrapez. W ich szeregach z bardzo dobrej strony pokazał się Wojciech Bartkowiak, który po trzech kolejnych trafieniach sprawił, że jego drużyna sukcesywnie powiększała swoją przewagę. Na kolejne trafienia Dariusza Misiury i Tobiasza Basałaja odpowiedział tylko Arkadiusz Płuciennik notując honorowe trafienie dla El Balon. Wygrana Bachtrapezu, potwierdziła, że w dalszym ciągu zamierzają walczyć o końcowy triumf w rozgrywkach.

Skład El Balon: Kołodziejski - Meresiński, Płuciennik, Tyfel Paweł, Wojciechowski, Michalski, Dąbroski, Skok, Tarnionek Maroń

Skład Blachotrapezu: Tornow - Misiura Emil, Misiura Dariusz, Nowak Arkadiusz, Wołyniec, Bartkowiak, Walczuk, Basałaj

Młoda Darłovia 5 - 9 Stara Darłovia

Bramki: Mkhailenko x 2, Anuszkiewicz, Rynkowski, Wyrosławski (Młoda Darłovia) - Stermach x 4, Prędki x 2, Szopiński, Zawada, Głuszek

Pojedynek pomiędzy Młodą i Starą Darłovią miał bardzo otwarty przebieg. Drużyny nie skupiały się mocno na grze obronnej, co sprawiło, że nie brakowało podbramowych okazji. W tej wzajemnej wymianie ciosów zdecydowanie lepiej odnaleźli się bardziej doświadczeni piłkarze, kontrolując w pełni przebieg meczu. Stara Darłovia szybko osiągnęła dwu-trzybramkową przewagę i nie pozwalała Młodej Darłovii na zbliżenie się do korzystnego dla niej rezultatu. Końcowy wynik niespodzianką z pewnością nie jest, a Młoda Darłovia w dalszym ciągu czeka na swoją pierwszą punktową zdobycz.

Skład Młodej Darłovii: Śliwiński - Rynkowski, Tyfel Adrian, Wyrosławski, Kaproń, Anuszkiewicz, Masternak, Mikhailenko

Skład Starej Darłovii: Bury - Szopiński, Zawada, Stermach, Głuszek, Prędki, Maciąg

Błękitni Stary Jarosław 6 - 6 Wieża II Postomino

Bramki: Michalski x 2, Kolanek x 2, Ordak Sławomir, Brauer - bramka samobójcza (Błękitni) - Gołaszewski x 4, Staszczak x 2 (Wieża II)

Mecz kolejki, który w pełni spełnił stawiane przed nim oczekiwania. Mecz lepiej rozpoczęli piłkarze Błękitnych, wychodząc na prowadzenie po pechowym zagraniu Brauera. W kolejnych minutach to jednak Wieża II doszła do głosu i po trafieniach Gołaszewskiego i Staszczaka wyszli na dwubramkowe prowadzenie. Sygnał do odrabiania strat przez zawodników ze Starego Jarosławia dali Kamil Michalski oraz Hubert Kolanek dwukrotnie pokonując Brauera i finalnie doprowadzając do wyniku 6 : 6. Dwanaście zdobytych bramek i podział punktów sprawiły, że w ostatecznym rozrachunku na placu boju pozostało dwóch rannych. Żadna z drużyn nie zdołała rozstrzygnąć meczu na swoją korzyść i wyjść na samodzielne prowadzenie w lidze, jednocześnie pozwalając aby Blachotrapez dogonił ligową czołówkę.Trzy kolejki, trzech wspóliderów, emocje gwarantowane do ostatniego gwizdka.

Skład Błękitnych: Turos Sebastian - Michalski, Sosiński, Ordak Dominik, Ordak Sławomir, Kolanek, Struski

Skład Wieży II: Brauer - Matelak Marcin, Matelak Tomasz, Gołaszewski, Walentynowicz, Staszczak, Jakubik, Nowak

10 - Nowak Arkadiusz (Blachotrapez)

7 - Anuszkiewicz (Młoda Darłovia), Głuszek (Stara Darłovia),