Błękitni Stary Jarosław samodzielnym liderem

Trzecia kolejka Darłowskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej odbywała się w zmiennych warunkach. Opady śniegu dały się zawodnikom we znaki i utrudniały grę, ale pomimo to, po raz kolejny można było oglądać wyrównane i zaciekłe pojedynki, których końcowe rezultaty sprawiły, że samodzielnym liderem rozgrywek została drużyna Błękitnych Stary Jarosław.

W trzeciej kolejce zmierzyły się ze sobą:

El Balon 2 - 3 Błękitni Stary Jarosław

Bramki: Dąbrowski, Wojciechowski (El Balon) - Michalski x 2, Duszkiewicz Karol (Błękitni)

Kary minutowe: Dąbrowski, Muller (El Balon)

Pierwsze minuty gry należały do drużyny El Balon. Szeroki skład i częste rotacje sprawiły, że zdołali wyjść na dwubramkowe prowadzenie po trafieniach Dąbrowskiego i Wojciechowskiego. Sygnał do odrabiania wyniku dał Kamil Michalski, który indywidualnymi akcjami sprawiał sporo problemów defensywie El Balon i finalnie dwukrotnie wpisał się na listę strzelców doprowadzając do remisu. Ambitna gra piłkarzy ze Starego Jarosławia została nagrodzona trafieniem Karola Duszkiewicza, który jako ostatni posłał piłkę do bramki i tym samym zapewnił swojej drużynie komplet punktów i pozycję lidera.

Skład El Balon: Muller - Meresiński, Płuciennik, Michalski Radomir, Stanecki, Kołodziejski, Sztaba, Tyfel Paweł, Tarnionek, Skok, Wojciechowski, Dąbrowski

Skład Błękitnych: Duszkiewicz Adrian - Michalski, Duszkiewicz Karol, Sosiński, Ordak Dominik, Głuszek, Czarnuch

Stara Darłovia 4 - 4 Blachotrapez

Bramki: Dudek x 2, Sawa, Misiura Dariusz - bramka samobójcza (Stara Darłovia) - Nowak x 2, Włodarczyk, Misiura Emil (Blachotrapez)

Kara minutowa: Dudek (Stara Darłovia)

Oceniając tylko końcowy rezultat, można domniemać, że nie brakowało emocji w tym pojedynku ... i tak też było od pierwszej do ostatniej ... sekundy. Mecz rozpoczął się od najszybszej bramki w historii DALPN. Blachotrapez ledwo wznowił grę od środka, a na strzał z dystansu zdecydował się Arkadiusz Nowak i po chwili cieszył się z trafienia, całkowicie zaskakując nieprzygotowanego Piotra Burego. W kolejnych minutach wynik zmieniał się jak w kalejdoskopie i przez wiele minut utrzymywał się wynik remisowy. Najpierw 1:1, potem 2:2, a na kilka minut przed końcem 3:3. Szansę na rozstrzygniecie losu meczu i na skompletowanie hattricka miał Piotr Dudek, ale nie zdołał pokonać Damiana Tornowa z rzutu karnego. Po chwili skuteczną kontrę wyprowadzili piłkarze Blachotrapezu i tym razem to oni byli bliżsi zwycięstwa. W kolejnej akcji dwuminutową karę za zagranie faul otrzymał Dudek i wydawało się, że losy meczu zostały rozstrzygnięte. Nic bardziej mylnego. Ambitna gra Starej Darłovii sprawiła, że zdołali jeszcze zagrozić bramce rywali. Po wstrzeleniu piłki w pole bramkowe przez Mariusza Sawę i rykoszecie od zasłoniętego bramkarza zdołali doprowadzić do wyrównania i właśnie podziałem punktów zakończył się ten pojedynek.

Skład Starej Darłovii: Bury - Głuszek, Dudek, Szopiński, Sawa, Prędki, Bałbatun

Skład Blachotrapezu: Tornow - Misiura Emil, Misiura Dariusz, Nowak, Wołyniec, Włodarczyk, Kaleta, Bartkowiak, Ordak Emil

Wieża II Postomino 11 - 1 Młoda Darłovia

Bramki: Gołaszewski, x 7, Walentynowicz x 2, Kmieciak, Staszczak,  (Wieża II) - Kalinowski (Młoda Darłovia)

Kara minutowa: Brauer - 2 minuty (Wieża II)

Drużyna Młodej Darłovii, ponownie zakończyła mecz z dużym deficytem bramkowym. Tym razem trening strzelecki urządzili piłkarze Wieży II Postomino. Ponownie kunsztem strzeleckim wykazał się Szymon Gołaszewski siedmiokrotnie trafiając do bramki, umacniając się na czele ligowych strzelców. Pomimo końcowego rezultatu spotkanie do pewnego momentu miało bardzo wyrównany przebieg. Tuż przed końcem pierwszej części gry Wieża II prowadziła zaledwie jedną bramką i przed znakomita okazją na wyrównanie stanął Anuszkiewicz. Nie zdołał trafić do bramki, a po chwili bramkę, tuż przed ostatnim gwizdkiem, zdobyła drużyna z Postomina i pewna swego przystąpiła do drugiej odsłony. Kolejne 20 minut dla Młodej Darłovii powinno pójść szybko w zapomnienie. Oddając rywalowi pole gry, dodatkowo zapominając o defensywie sprawili, że rywale co chwilę stawali przed okazjami na pokonanie Śliwińskiego i zdołali w sumie dziewięciokrotnie trafić do bramki tylko w tej części gry. Kolejny raz brak konsekwencji i odpowiedzialności w grze sprawił, że Młoda Darłovia zakończyła swój mecz wysoką porażką.

Skład Wieży II: Iwaniec - Matelak Marcin, Matelak Tomasz, Gołaszewski, Kmieciak, Walentynowicz, Staszczak, Winiarski, Brauer

Skład Młodej Darłovii: Śliwiński - Rynkowski, Tyfel, Dąbski, Anuszkiewicz, Kaproń, Kalinowski