Trzecia kolejka DALPN za nami

15 kwietnia odbyła się trzecia kolejka rozgrywek Darłwskiej Amatorskiej Ligi Piłki nożnej po której samodzielnym liderem została drużyna Pereł Mozambiku.

W pierwszym rozegranym meczu wysoką wygraną 8 : 2 Perły pokonały Juniorów Młodszych Darłovii Darłowo, a strzeleckim dorobkiem podzielili się Stermach (3 trafienia), Krawczyk (2 trafienia), Prędki (2 trafienia) oraz Basałaj. Dla pokonanych trafili Orzechowski oraz Kalinowski.

W drugim meczu przekonujące zwycięstwo odniósł Blachotrapez pokonując KS Łącko 6 : 1. Po dwa trafienia w tym meczu zanotowali Bartosz Maciąg oraz Arkadiusz Walczuk, a po jednym Przemysław Wołyniec oraz Tomasz Wolski. Dla pokonanych trafił Jakub Kasiński.

W następnym meczu ponownie zaznaczyła się różnica w poziomach gry. Tym razem Asy z A-klasy wypunktowały Lark Darłowo wygrywając 8 : 1 po trafieniach Smolarka (3), Kosiorka (2), Wiernickiego (2) oraz Greckiego. Honorowe trafienie dla Lark zanotował Mateusz Matuszczak.

W kończącym 3 kolejkę meczu El Balon nie sprostał Błękitnym Stary Jarosław ulegając 2 : 7. Dla pokonanych trafiali Tyfel oraz Płuciennik, a dla Błękitnych trzykrotnie trafił Krzysztof Kobalczyk, dwukrotnie Michalski, a po jednym trafieniu zanotowali Czarnuch oraz Hubert Kolanek.

Na czoło listy strzelców wysunął się Mirosław Stermach (Perły) z 7 trafieniami, a za nimi znajdują się Kamil Michalski (Błękitni), Krzysztof Kobalczyk (Błękitni) oraz Grzegorz Prędki (Perły) z 6 zdobytymi bramkami.

Następna kolejka spotkań, w związku ze Świętami Wielkanocnymi, 29 stycznia.

Wyniki:

Darłovia - Juniorzy 2:8 Perły Mozambiku
KS Łącko 1:6 Blachotrapez
Lark Darłowo 1:8 Asy z A-klasy
El Balon Darłowo 2:7 Błękitni S.J.

IV kolejka: (29.04.2019 r.)

g. 18:00 Darłovia - Juniorzy - : - Asy z A-klasy
g. 18:40 El Balon Darłowo - : - Perły Mozambiku
g. 19:20 Lark Darłowo - : - Blachotrapez
g. 20:00 KS Łącko - : - Błękitni S.J.